SADEL, läder, 1900-tal.

SADEL, läder, 1900-tal.
147182. SADEL, läder, 1900-tal.

Två remsadelgjordar, stigläder med stigbyglar. Totallängd 62 cm.

Bruksslitage, en sadelgjordsstropp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777