SKULPTUR, carraramarmor, " Amor & Psyke, 1800-tal.

147178. SKULPTUR, carraramarmor, " Amor & Psyke, 1800-tal.

Stor skulptur carraramarmor, 1800-tal
Vikt ca 50-70 kg
Längd 84 cm
Höjd 50 cm.

Skador, lagningar, saknar vingar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 50-70 kg
Längd 84 cm
Höjd 50 cm.

Antal besök: 2 567