PARTI GLAS REIJMYRE, 19 delar, rödtonat glas. 1900-ta.

14712. PARTI GLAS REIJMYRE, 19 delar, rödtonat glas. 1900-ta.

12 Strutglas, höjd 15 cm.
6 snapsglas 10 cm.
Lockskål i form av äpple, höjd 12 cm.

Smärre slitage. Ett strutglas med nagg övre yttre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 Strutglas, höjd 15 cm.
6 snapsglas 10 cm.

Antal besök: 1 164