LAMPBORD, barockstil, 1900-talets andra hälft.

147120. LAMPBORD, barockstil, 1900-talets andra hälft.

Ek. Rektangulär skiva. Kannelerade ben. Längd 65, bredd 40, höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 434