SIDEBOARD, barockstil, 1900-talets första kvartal.

147097. SIDEBOARD, barockstil, 1900-talets första kvartal.

Fanerat i ek. Skåp inredda med hyllor och låda. Längd 149, bredd 48, höjd 95 cm.

Slitage, repor, en list på en lucka med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 969