URNA på postament, gjutjärn, 1900-tal.

14708. URNA på postament, gjutjärn, 1900-tal.

Tot. höjd 67 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot. höjd 67 cm.

Slitage.

Antal besök: 759