Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
URNA på postament, gjutjärn, 1900-tal.
14708. URNA på postament, gjutjärn, 1900-tal.
Tot. höjd 67 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Tot. höjd 67 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
605