SOFFBORD, "Frisco", Folke Ohlsson, Tingströms, 1900-talets mitt.

147076. SOFFBORD, "Frisco", Folke Ohlsson, Tingströms, 1900-talets mitt.

Längd 76, bredd 56, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 534