HÄNGLYKTOR, ett par, mässing, NK, 1900-talets andra hälft.

146944. HÄNGLYKTOR, ett par, mässing, NK, 1900-talets andra hälft.

Sexkantig form med fasettslipat glas. Höjd 21 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 2 206