KANDELABRAR, ett par, tenn, Knut Eriksson & Co, 1932.

146935. KANDELABRAR, ett par, tenn, Knut Eriksson & Co, 1932.

Höjd, ca. 27.5 cm.

Viss höjdskillnad. Något skeva.
Repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, ca. 27.5 cm.

Repor, bruksslitage.

Antal besök: 752