SÄNG, "Pixbo", Ikea,1970-tal.

SÄNG, "Pixbo", Ikea,1970-tal.
1469243. SÄNG, "Pixbo", Ikea,1970-tal.

Trästomme, träribbsbotten, klädda dynor ett par, en dubbelvikt till ryggstöd. Tryckt bomullstyg avtagbart med dragkedja.
Längd 195 cm
Bredd 83 cm.

Bruksslitage, blekningar på textil, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 195 cm
Bredd 83 cm.

Antal besök: 6 645