BOKHYLLA, jakaranda, 1960/70-tal.

146914. BOKHYLLA, jakaranda, 1960/70-tal.

höjd 168, längd 200, djup 42 cm.

bruksslitage samt fläckar invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 039