SKEDAR, 9 st, silver, bl.a Johan Wilhelm Zimmerman, mestadels 1700/1800-tal. Tot vikt 436g.

14690. SKEDAR, 9 st, silver, bl.a Johan Wilhelm Zimmerman, mestadels 1700/1800-tal. Tot vikt 436g.

6st 1800-tal, 2st 1700-tal samt 1 st 1900-tal.
Bestående av bland annat 3 st Johan Wilhelm Zimmerman varav 2st 1797 och 1 st tidigt 1800-tal.
Längd 18 -22,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 -22,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 618