SALVADOR DALI. "Japanese Fairy Tales", torrnålsetsning med tryckt kolorering, H.C, signerad.

146899. SALVADOR DALI. "Japanese Fairy Tales", torrnålsetsning med tryckt kolorering, H.C, signerad.

Tryckyta ca 48x38,5 cm, bladstorlek 65,5x50 cm.

Ej examinerad ur ram, ngt gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 702