SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
146889. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca 64,5 cm.

Mindre avslag, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 64,5 cm.

Mindre avslag, lagning.

Antal besök: 536