SKRIVBORD, jakaranda, 1960-tal.

146852. SKRIVBORD, jakaranda, 1960-tal.

med lådhurts, höjd 77, bredd 200, djup 90 cm.

fläck samt små träskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

fläck samt små träskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 630