SKÅL PÅ FOT, silver, C G Hallberg, 1940.

146810. SKÅL PÅ FOT, silver, C G Hallberg, 1940.

Diameter 20, höjd ca 20 cm.
Vikt 280 gram.

Bruksslitage, repor, fot med bucklor. Gåvogravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20, höjd ca 20 cm.
Vikt 280 gram.

Antal besök: 769