PARTI BÖCKER, 9 st, bland annat Växternas Liv, Carl Skottsberg, 1932.

146794. PARTI BÖCKER, 9 st, bland annat Växternas Liv, Carl Skottsberg, 1932.

Växternas Liv, 5 volymer, Carl Skottsberg, Aktiebolaget Familjeboken, Stockholm, 1932.
Hvardagslifvets chemi, 2 volymer, James F.W.Johnston, översättning av Gustaf Thomée, Adolf Bonnier, Stockholm, 1854/55.
Philosophie för Olärde, Christian Bastholm, Joh. Lundblad, Lund 1795.
Blomsterspråket efter Aimé-Martin m. fl, Stockholm hos P.G.Berg 1818.

Skador, slitage, fläckar. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 520