SIDEBOARD, björk, chippendalestil.

146791. SIDEBOARD, björk, chippendalestil.

höjd 75, bredd 156, djup 54 cm.

bruksslitage samt små fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 799