OKÄND KONSTNÄR. Romeo och Julia efter Julius Kronberg, olja på duk, 1900-tal.

14679. OKÄND KONSTNÄR. Romeo och Julia efter Julius Kronberg, olja på duk, 1900-tal.

125 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

125 x 70 cm.

Antal besök: 5 782