NATTBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

146761. NATTBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

Furu. Skåp och låda. Längd 42, bredd 34, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 586