FRANCISCO TOLEDO. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 42/350.

146759. FRANCISCO TOLEDO. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 42/350.

56 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 045