PARTI KRUCIFIX, PILGRIMSMEDALJONGER M M. 1900-tal.

14670. PARTI KRUCIFIX, PILGRIMSMEDALJONGER M M. 1900-tal.

Bland annat medaljonger i olika material, plakett i mässing med reliefdekor av påve. Diverse krucifix bland annat ett i silver och filigranarbete, höjd 9 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 908