DOSA, silver, silver, Nils Leonard Dahlström, Örebro 1860, vikt ca 95 gram.

146693. DOSA, silver, silver, Nils Leonard Dahlström, Örebro 1860, vikt ca 95 gram.

Gravyr "Af en vän". Invändig förgyllning, längd ca 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 969