GÖSTA ISRAELSSON. Träskålar (2) flambjörk, monogramsignerade.

146630. GÖSTA ISRAELSSON. Träskålar (2) flambjörk, monogramsignerade.

Höjd 8,5-12,5 cm, diam 14,5-18 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 4 402