FÖRTJÄNSTMEDALJ, 23k samt 18k guld, Af Kongl. Patriotiska Sällskapet.

146558. FÖRTJÄNSTMEDALJ, 23k samt 18k guld, Af Kongl. Patriotiska Sällskapet.

Stämplad på kant MJV Guld 1949.
Medalj diameter ca 41 mm.
Total vikt ca 42 gram.

Namngravyr. Slitage, band saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medalj diameter ca 41 mm.
Total vikt ca 42 gram.

Antal besök: 3 701