MEDALJER, 2 st. Förgyllt silver samt brons.

1464887. MEDALJER, 2 st. Förgyllt silver samt brons.

Medalj i förgyllt silver, diameter 4,3 cm
Medalj i brons, diameter 4 cm.

Smärre slitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, gravyr.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 387