PARTI GLAS, 11 delar, med tomtemotiv, 1900-tal.

146469. PARTI GLAS, 11 delar, med tomtemotiv, 1900-tal.

Snapsglasens höjd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snapsglasens höjd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 649