BJÖRN WIINBLAD. Fat, 4 st, Rosenthal, "Orientalische Nachtmusik".

146330. BJÖRN WIINBLAD. Fat, 4 st, Rosenthal, "Orientalische Nachtmusik".

Musikmotiv med gulddekor mot blå botten, diam 15,5 cm. Signerade Björn Wiinblad. Ligger i originalkartong.

Assietter utan anmärkning, kartonger med visst slitage.

Björn Wiinblad (1918–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Björn Wiinblad (1918–2006)

Antal besök: 2 773