PARTI SILVER, 7 delar, tesilar, kaktång, saltkar samt saltskedar. Bl a England. 1800/1900-tal. Vikt 172 g.

14632. PARTI SILVER, 7 delar, tesilar, kaktång, saltkar samt saltskedar. Bl a England. 1800/1900-tal. Vikt 172 g.

2 tesilar varav en med tillhörande ställning och engelska stämplar.
Kaktång, 3 saltskedar varav en norsk.
Saltkar med engelska stämplar.

Slitage, bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bristningar.

Antal besök: 1 400