14632. PARTI SILVER, 7 delar, tesilar, kaktång, saltkar samt saltskedar. Bl a England. 1800/1900-tal. Vikt 172 g.
2 tesilar varav en med tillhörande ställning och engelska stämplar.
Kaktång, 3 saltskedar varav en norsk.
Saltkar med engelska stämplar.
Slitage, bristningar.