SLAGBORD "Bergslagen", ur IKEA:s 1700-tals serie, 1990-tal.

146269. SLAGBORD "Bergslagen", ur IKEA:s 1700-tals serie, 1990-tal.

Körsbärsfärgat faner. Längd 163, bredd 117, höjd 76 cm.

Bruksslitage, smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 225