ANDRÉ BEAUDIN. Tuschteckning.

ANDRÉ BEAUDIN. Tuschteckning.
1462499. ANDRÉ BEAUDIN. Tuschteckning.

Abstrakt komposition. Signerad samt daterad -48.24x16 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 234