VETTE, Ideal Vettar, 1900-tal.

146203. VETTE, Ideal Vettar, 1900-tal.

Längd ca 42 cm.

Slitage och skador, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 42 cm.

Antal besök: 2 883