LARS NORRMAN. 3 st, färglitografier, signerade och numrerade.
14619. LARS NORRMAN. 3 st, färglitografier, signerade och numrerade.
Väderkvarn och torksträck, numr 271/310, bildmotiv 24,5 x 47 cm.
Träd med två ryttare, numr 224/310, bildmotiv 39 x 54 cm.
Man på båt, numr 109/360, bildmotiv 27 x 51 cm.