YO JOHANSSON. Sjöbodar och båtar. Olja på duk, signerad.

146161. YO JOHANSSON. Sjöbodar och båtar. Olja på duk, signerad.

65 x 100 cm.

Yo Johansson (1897–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 100 cm.

Yo Johansson (1897–1963)

Antal besök: 1 519