JAKTROFÈR, 2 st, älghorn, 1900-tal.

146115. JAKTROFÈR, 2 st, älghorn, 1900-tal.

6 resp 7 taggare. Längd ca 78 resp. 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 395