PARTI TENN, 10 delar, ljusstakar Ollers, lockdosor samt tallrik, 1900-tal.

14611. PARTI TENN, 10 delar, ljusstakar Ollers, lockdosor samt tallrik, 1900-tal.

6 ljusstakar Ollers, 1930-tal, höjd ca 7 cm.
3 lockdosor varav en med jugenddekor i form av påsklilja, höjd 6 - 8 cm.
Tallrik, diameter 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tallrik, diameter 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 072