ETT PAR MANSCHETTKNAPPAR, 18 kt guld och vitguld med 2 små diamanter 8/8.

146073. ETT PAR MANSCHETTKNAPPAR, 18 kt guld och vitguld med 2 små diamanter 8/8.

Storlek 2.2 x 1.1 cm, total vikt 12.2 gram. Stämplade Stigbert och HE (Engelbert), Stockholm 1965.

A pair of cufflinks in 18 K gold and white gold with 2 small single cut diamonds. Hallmarked Stigbert och HE (Engelbert), Stockholm 1965.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 1 196