MODELLSKEPP, "Storfursten Aspa", 1900-tal.

146066. MODELLSKEPP, "Storfursten Aspa", 1900-tal.

Höjd 81.5 cm. Längd 78 cm.
Byggt för hand.

Slitage. Fläckar. Ett fåtal rep sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 81.5 cm. Längd 78 cm.
Byggt för hand.

Antal besök: 1 497