OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter Helene Schjerfbeck "Dörren". 1900-talets slut. Olja på duk. Osignerad.

146051. OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter Helene Schjerfbeck "Dörren". 1900-talets slut. Olja på duk. Osignerad.

45 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Antal besök: 1 881