GÖSTA ADRIAN-NILSSON. Komposition, teckningsskiss, monogramsignerad och daterad -20.

146037. GÖSTA ADRIAN-NILSSON. Komposition, teckningsskiss, monogramsignerad och daterad -20.

Baksida med figurskisser, bladstorlek ca 20 x 10.

Smärre hanteringsveck.

Gösta Adrian-Nilsson (1884–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre hanteringsveck.

Antal besök: 1 351