OKÄND KONSTNÄR. Skeppsmotiv, olja på duk, signerad P. Nilsson 1927.

146029. OKÄND KONSTNÄR. Skeppsmotiv, olja på duk, signerad P. Nilsson 1927.

40 x 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 58 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 506