Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ÖRJAN HÅKANSSON. Övergivna hus vid vatten, olja på pannå, signerad.
146027. ÖRJAN HÅKANSSON. Övergivna hus vid vatten, olja på pannå, signerad.
46 x 68 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 68 cm.
Auktionshuset Kolonn
4 160