OLLE BONNIER. 2 st, serigrafier/färglitografier, signerade, en daterad -72 samt numrerade.
14599. OLLE BONNIER. 2 st, serigrafier/färglitografier, signerade, en daterad -72 samt numrerade.
Komposition med figurer, "Sevilla", numrerad 17/50, dat -72, bildmotivets mått 22,5 x 57 cm.
Komposition, numrerad 75/310, bladets mått ca 47 x 62,5 cm.