STRYKJÄRN FÖR SPETSAR, GOFFERING IRON, mäsing.

1459966. STRYKJÄRN FÖR SPETSAR, GOFFERING IRON, mäsing.

1800-talets första hälft, höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 504