SPARBÖSSA, gjutjärn, Karl Alfred, 1900-talets första hälft.

145948. SPARBÖSSA, gjutjärn, Karl Alfred, 1900-talets första hälft.

Höjd: 14,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 14,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 942