KASSAAPPARAT, National, USA, 1900-talets mitt/andra hälft.

145915. KASSAAPPARAT, National, USA, 1900-talets mitt/andra hälft.

Med 8 kassalådor, bredd 70, djup 40, höjd 82 cm.

Slitage, bakstycke saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bakstycke saknas.

Antal besök: 574