Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
TORE RANGSTEDT. Blomsterstilleben, pastell, signerad och daterad -79.
14588. TORE RANGSTEDT. Blomsterstilleben, pastell, signerad och daterad -79.
61 x 45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
814