6 grogg höjd 14,5 cm. 6 rödvin 13 cm. 9 starkvin 11 cm. 4 snaps 9,5 cm. 10 vin 11,5 cm. 8 selter, 9,5 cm. 3 likör 6,5 cm. 14 sherry 8 cm.
Bruksslitage, enstaka mindre nagg.