SKÅLAR, 2 st, glas, Pertti Santalahti, Humppila, Finland.

145843. SKÅLAR, 2 st, glas, Pertti Santalahti, Humppila, Finland.

Signerade. Höjd ca 19 cm vardera.

Smärre slitage, personnummergravyr under en.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 886